تاریخچه

رایا ارتباطات پارسه جنوب در سال 1390 بصورت سهامی خاص تاسیس شده است که با بیش از یک دهه فعالیت مستمر اکنون جزو شرکت های برتر محسوب می شود. مدیران این شرکت همیشه سعی داشته اند که با خلاقیت و تلاش زیاد پیش به سوی تکنولوژی های جدید قدم بر دارند. این شرکت خدماتش را بصورت ویژه طراحی کرده است و توانسته تا بحال با شرکت های معتبر دیگر در زمینه های مختلف همکاری کند.

حوزه فعالیت

  • تحلیل ، طراحی ، توسعه ، اجرا و پشتیبانی فنی کلیه سیستم های رایانه ای
  • فناوری اطلاعات ( IT ) و تعمیر و راه اندازی قطعات و تجهیزات الکترونیکی شبکه
  • ارائه خدمات پس از فروش و بازاریابی مجاز ، ارائه کلیه خدمات در زمینه سخت افزار و تجهیزات کامپیوتری و نصب و اسمبل و ارتقای سیستم های کامپیوتری ، نصب و راه اندازی کلیه سیستم های کامپیوتری کابلی اعم از WAN , LAN
  • خرید و فروش قطعات و ملزومات مربوط به رایانه و شبکه تعمیر و پشتیبانی سیستمهای سخت افزاری کامپیوتری.

خدمات

پیاده سازی زیرساخت شبکه، از سیم کشی‌های اولیه گرفته تا نصب سرورها و کامپیوترها و همچنین پیکربندی سخت افزارهای موجود و حتی پشتیبانی بعد از راه اندازی، همگی در زمره خدمات تیم ما قرار می‌گیرند.

کیفیت

ارایه خدمات به تنهایی کافی نیست و می بایست خدمات از کیفیت مناسب برخوردار باشد، تیم ما همه تلاش خود را می کند که با تکیه بر علم روز و تجربه تیم اجرایی خدمات را با بهترین کیفیت ارایه دهد.

پشتیبانی

پشتیبانی به مفهوم نگهداری، مراقبت و رفع ایرادات در بخش‌های نرم افزاری و سخت افزاری توسط تیمی متشکل از افراد متخصص که به صورت شبانه روزی آماده خدمات می باشد.